برای خواندن مطلب درباره نصیرآباد به ادامه صفحه برید ...

برای خواندن مطلب درباره نصیرآباد به ادامه صفحه برید ...

روستای نصیرآباد منطقه ای از ساری، در 25 کیلومتری شمال مرکز استان مازندران در بخش رودپی شمالی واقع شده است. این روستا  از سمت شمال به روستای سوته، از سمت جنوب به روستای موزی باغ، از سمت غرب به زمین های کشاورزی روستای پنبه چوله و از سمت شرق به زمین های کشاورزی روستای قجرخیل منتهی شده است. این روستا در دهستان رودپی شمالی قرار داشته و براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال 1395 انجام شده است، جمعیت آن تنها 88 نفر بوده است و از همین رو نصیرآباد روستایی بسیار خلوت و آرام و مکانی مناسب برای استراحتی چندروزه در شمال ایران محسوب می شود.

نصیرآباد 7865450456

جاذبه های دیدنی نصیرآباد

  • تالاب حمید آباد : تالاب معروف حمیدآباد با قدمت 500 ساله  که یکی از مقاصد توریستی محبوب ساری  درنزدیکی روستای نصیرآباد است. این تالاب پوشیده  از گل های نیلوفر ابی بوده که جلوه بسیار زیبایی به این تالاب و این منطقه بخشیده است .
  • روستای رسکت: روستای رسکت از روستاهای توریستی شهرستان ساری در استان مازندران است. این روستا در 67 کیلومتری شهر ساری  با فاصله کم از روستای نصیر آباد واقع شده است که از جاذبه های دیدنی این روستا نیز می باشد‌.
  • روستای چورت : روستای چورت یکی دیگر از روستاهای دیدینی در نزدیکی نصیرآباد بوده که در جاده ساری کیاسر واقع شده است این روستا دارای دریاچه بینظیری بوده که اطراف ان را جنگل های سرسبز نیز پوشانده است. پیشنهاد می کنیم در طول اقامت خود به  این روستای دیدنی نیز سر بزنید.

نصیرآباد 078963405210

جاذبه های تاریخی روستای نصیر آباد

  • تکیه عبدالحسین خانی
  • تپه قلعه کتی
  • روستای شانه تراش
  • جنگل های انبوه
  • آبشار های متعدد

نصیرآباد 0789785413210

خرید ویلا در روستای نصیرآباد یک سرمایه گذاری بلند مدت

خطه شمالی کشور به سبب بهره مندی از مزایا زیادی همچون : آب و هوای مطبوع، موقعیت جغرافیایی مناسب، وجود جنگل، دریا و مناظر زیبا محل مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد، در بین استان های شمال، مازندران به خصوص روستای نصیرآباد می تواند بهترین گزینه برای شما در جهت سرمایه گذاری در شمال باشد. علت آن را می توان راه های دسترسی و نزدیک بودن به پایتخت کشور، جاذبه های گردشگری فراوان دانست که سالیانه پذیرای مهمان ها و گردشگران زیادی است. از محبوب ترین گزینه ها در سرمایه گذاری در این روستا، رهن و اجاره ویلا در نصیرآباد و همچنین خرید ویلا در نصیرآباد می باشد که افراد بنا به نیاز خود آن را انتخاب می کنند.

ویلای ارزان و زیر قیمت در روستای نصیرآباد

افراد زیادی خواستار خرید ویلای ارزان و زیر قیمت در مناطق مختلف مازندران هستند. معمولا قیمت گذاری ویلاها در نصیرآباد با توجه به موقعیت آن منطقه انجام می شود. همچنین بسته به شرایط و امکاناتی که دارند قیمت ها متغیر هستند، پایین بودن قیمت ویلا به معنای بد بودن آن نیست. چنانچه قصد خرید ویلا در مازندران را دارید و شهر مورد نظر شما روستای شما نصیر آباد است، ویلاهای دوبلکس و فلت برای این سرمایه‌گذاری بهترین گزینه است. اگر تصمیم جدی شما خرید ویلای ارزان در نصیرآباداست، قیمت خرید ویلا در نصیرآباد به نسبت بقیه شهرها ویلاهای آن ارزان قیمت بوده و اغلب زیر قیمت به فروش می رسد. ویلاهای شهرکی گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت نیز  هستند. شما می توانید این ویلاها را با زیر قیمت خریداری کرده و پس از چند سال با قیمت بالاتر فروخته و سود نمایید.

نصیرآباد 0789746542

خرید آپارتمان فرصتی استثنایی در روستای نصیرآباد

خرید آپارتمان در کنار خرید ویلا در نصیرآباد تفاوت هایی دارد. با توجه به شرایط حاکم در امر سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش ملک در نصیرآباد‌، خرید آپارتمان در نصیرآباد دارای محدودیت های بیشتری است. بطور مثال زمانی که شما خرید آپارتمان در نصیرآباد را انتخاب می کنید، باید به قوانین آن احترام بگذارید. گذشته از قوانین خاص آپارتمان نشینی، روستای زیبای نصیرآباد محل بسیار مناسبی برای خرید آپارتمان در شمال کشور است. تنوع انواع ملک های آپارتمانی با انواع قیمت ها در نصیرآباد باعث می شود که شما سرمایه گذاری موفقی داشته و به راحتی بتوانید آپارتمان مورد نظرتان را خریداری کنید. شما با خرید آپارتمان در نصیرآباد یک سرمایه گذاری عالی، همراه با سود فراوان انجام داده اید. با خرید آپارتمان در نصیرآباد، می توانید به راحتی از ویژگی های این شهر زیبای ساحلی و مزایای ویلا ساحلی بهره مند شوید. بهترین گزینه برای خرید یک ویلای لوکس و زیبا و داشتن یک سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب یکی از شهرهای مشهور شمالی است. چنانچه نصیرآباد را برای سرمایه گذاری در شمال انتخاب کنید، مطمئن باشید هرگز از سرمایه گذاری در این شهر پشیمان نخواهید شد. از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری درنصیرآباد ، ساحل چشم نواز آن است. این ساحل زیبا سبب شده است تا سالیانه  گردشگران بسیاری جذب شوند. از این رو خرید ویلا ساحلی نصیرآباد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

نصیرآباد 07874654322

خرید زمین در نصیر آباد ساری چه مزایایی دارد؟

1- خرید زمین در روستای نصیر آباد، یک گزینه انعطاف‌ پذیر است

اولین دلیلی که شما را توجیه می‌کند با خرید زمین در نصیرآباد سرمایه‌گذاری کنید این است که زمین، کاربردهای انعطاف‌‌پذیر بیشتری در املاک و مستغلات دارد. سرمایه‌گذاری با خرید یک زمین خام، این فرصت را به شما می‌دهد تا هر پروژه‌‌ای که مایل باشید در حوزه کاربری زمین را اندازه کنید. به عبارت ساده‌تر، وقتی در یک قطعه زمین سرمایه‌گذاری می‌کنید، فرصت‌های شما بی‌نهایت هستند. با خرید زمین در نصیرآباد  ساری با کاربری مسکونی می‌توانید ویلای آرزوهای خود را بسازید؛ یا اگر زمین کشاورزی می‌خرید این فرصت وجود دارد که کسب و کار مختص خود را راه اندازی کنید.

2- فرصتی عالی برای پر کردن اوقات فراغت

برای کسانیکه به دوران پس از بازنشستگی خود فکر می‌کنند، خرید زمین در روستای نصیرآباد و بهره‌‌برداری از آن بهترین گزینه خواهد بود. اگر با سرمایه اندک، یک زمین مناسب در نصیرآباد را خریداری کنید در آینده می‌توانید آن را به قیمتی بیشتر بفروشید. شاید بتوانید در زمین خود یک ویلای مناسب بسازید و آن را اجاره دهید و درآمد کسب کنید. نصیرآباد 08945610963

3- بهره‌گیری از طبیعت بی‌نظیر نصیرآباد

یکی دیگر از گزینه‌هایی که شما را توجیه می‌کند که سرمایه‌گذاری در خرید زمین در نصیرآباد بسیار به نفع شما است، برخورداری از طبیعت زیبا و بی‌نظیر در شهر نصیرآباد می‌باشد. نکته جالب در مورد خرید یک زمین در نزدیکی طبیعت این است که می‌‌توانید برای فروش آن از این امتیاز استفاده کنید. اگر به دنبال ساخت و ساز ویلا در نصیرآباد هستید، باز هم این مزیت را دارید که یک ویلای جنگلی منحصر به ‌فرد بسازید. ساخت ویلا در نصیرآباد با نمایی رو به طبیعت جنگل یا نمایی رو به ساحل دریا، بهترین پروژه برای سرمایه‌گذاری در شمال است؛ کافیست برای خرید زمین در نصیرآباد یک مکان مناسب را پیدا کنید و سپس ساخت و ساز خود را انجام دهید. شاید تعجب کنید اما سرمایه‌گذارانی وجود داشته اند که سال‌ها قبل، قطعه زمینی در روستای نصیرآباد خریداری کردند و اکنون توانسته‌اند با بهره‌‌برداری از پروژه به سودآوری خوبی برسند.

5- سرمایه گذاری امن در روستای نصیر آباد

خرید زمین در نصیرآباد به شما آزادی عمل بیشتری می‌دهد. اگر بر روی خرید زمین در روستای نصیرآباد سرمایه‌گذاری کنید، پول شما در مسیر صحیح و بدون ریسک و خطر هدایت می‌‌شود. خرید زمین، مشابه با  فعالیت در بازار بورس و سهام نیست که هر روز و هر لحظه، سرمایه شما به خطر بیفتد. وقتی یک زمین می‌خرید، هر زمان که تمایل داشته باشید آن را به قیمت بالاتر می‌فروشید. پروژه‌های بهره‌برداری هم برای شما پرسود خواهد بود.