مراکز دیدنی نکا

  • دریاچه استخر پشت
  • غار گمیشان نکاء
  • چشمه آب معدنی قرمرض
  • آبشار دزده
  • آبشار سه کیله

خرید ویلا در نکاء

خرید ویلا در نکاء یکی‌از خواسته های عاشقان مسافرت به شهر های شمالی و زندگی در آب و هوای معتدل آن میباشد. تصور این که با خرید ویلا در نکاء و در اختیار داشتن یک ویلای خوشگل با تجهیزات مناسب، که هر موقع از سال یا این که در ایام تعطیلات بتوانیم در آن زندگی کنیم، رویایی میباشد. با ماشینی شدن زندگی ها، نیاز بیشتری به نزدیکی با طبیعت و دستیابیبه آرامش از دریا، جنگل، کوهستان و … داریم. خرید ویلا این وضعیت را برای ما فراهم می نماید. ولی افراد سودجویی درپی سوءاستفاده از این موضوع هستند. در سال های اخیر، تعداد زیادی از اشخاص با شیوه های متفاوت تبلیغاتی و بازاریابی برای خرید و فروش ویلا در نکا به دام این افراد طماع افتاده و دچار ضرر مالی شده اند.

ویلا ساحلی

یکی‌ از زیبا ترین و به تعبیری، مشهور ترین نوع ویلا، ویلای ساحلی میباشد. ویلا های ساحلی در فاصله کمی تا دریا قرار گرفته و عموما دسترسی و دید مستقیم به ساحل دارا‌هستند. باد ملایم خنک ساحلی از دریا به ویلای ساحلی می تابد و صدای آرامش بخش امواج، روح ساکنین ویلای ساحلی را نوازش می نماید. نکته قابل توجه در هنگام بررسی، انتخاب و خرید ویلای ساحلی، دقت به رعایت اصول مهندسی در ساخت و رعایت مسافت ایمن تا خط دریا میباشد. بعضی از ویلا های ساحلی به صورت غیر مجاز در محدوده خطر یا این که سواحل عمومی بنا شده اند که با دستور تخریب مقام قضایی روبرو می‌شوند.

ویلا جنگلی

همان گونه که از اسم این ویلا بر می آید، ویلا جنگلی در مسافت کمی از جنگل و در جوار آن بنا شده است.

نکاء 89745321215

مزایای سرمایه گذاری در نکاء

. با خرید ویلا می توان از کاهش ارزش سرمایه در قبال تورم خودداری نمود. لذا اگر قصد سرمایه گذاری در حوزه املاک را دارید، خریدوفروش ویلا، خرید زمین در نکا و فروش زمین در نکا و همچنین خرید اپارتمان در نکا، یکی‌از گزینه های پیشنهادی به شما است .
آسودگی خاطر از در اختیار داشتن مکان شخصی در تمام ایام سال: آیا تا به اکنون برای شما پیش نیامده که برنامه یک سفر هیجان آور به شمال را چیده باشید و بعد از ورود به منطقه مورد نظر با مشکل اجاره ویلا و یافتن ویلای مناسب روبرو شده باشید؟ بهترین راه‌حل این مشکل این میباشد که با یه خرده برنامه ریزی مالی، طرح خرید ویلا در یکی‌از مناطق خوش آب و هوا را بچینید.