معرفی 3 سبک ایده آل برای ویلا در قائم شهر برای ایجاد دکوراسیون زیبا و خلاقانه

15 بهمن 1401
0 دیدگاه
سبک ویلا در قائم شهر 21546547512

در گذشته و همچنین در حال حاضر، خرید ویلا در قائم شهر با توجه به نکات مهمی انجام می‌شود و یکی از این نکات، سبک ویلا می‌باشد. در این بخش، به معرفی محبوب‌ترین سبک‌های ویلا در قائم شهر می‌پردازیم تا قبل از خرید ملک، با انواع مختلف ویلاها آشنا شوید.

از جمله محبوب‌ترین سبک‌های ویلا در قائم شهر می‌توان به سبک مدیترانه‌ای، سبک معماری کلاسیک، سبک معماری مدرن و سبک کلونیال اشاره کرد. ویلاهای سبک مدیترانه‌ای با استفاده از رنگ سفید براق، طراحی بیضی شکل و استفاده از حیاط بزرگ، استخر و گل‌کاری‌های خیره‌کننده، زیبایی بی‌نظیری دارند.

سبک های ویلا در قائم شهر

امروزه افراد بسیاری به دنبال سرمایه گذاری در زمینه املاک هستند، از همین رو توجه بسیاری به خرید ویلا در قائم شهر و یا خرید زمین در این منطقه می شود. احتمالا دیگر می دانید که خرید زمین در ساری، خرید ویلا در خورشید کلا و یا خرید زمین در خود شهر قائم شهر نیز توجه بسیاری ها را به سمت خود کشانده است.

به همین علت ساخت و ساز در شهر قائم شهر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. هرکدام از ما دوست داریم که ویلای موردعلاقه خود را در سبک و نماهای مختلف خریداری کنیم و یا بسازیم. ما در  ادامه میخواهیم سبک های محبوب ویلا را معرفی نماییم ، با ما همراه باشید.

سبک سنتی ویلا در قائم شهر 2314657454120

سبک سنتی ویلا

یکی از سبک‌های محبوب در معماری که از گذشته تا کنون در حال اجرا است، سبک سنتی است. این سبک با ادغام نمای رو به جنگل، گچبری‌های نمای خارجی، شومینه و پنجره‌های کرکره‌ای و سنگ مرمر، زیبایی خیره‌کننده‌ای را خلق می‌کند. از قدیم‌الایام تا کنون، سبک سنتی کاربردهای بسیاری دارد و وجود ایوان در این سبک از ویلای‌ها، سبب خاص بودن آن‌ها نسبت به سایر ویلای‌ها شده است. به طور کلی، سبک سنتی با تاکید بر استفاده از مواد طبیعی و الهام‌گرفتن از طرح‌های قدیمی، تلاش می‌کند تا فضایی گرم، آرام و شگفت‌انگیز برای ساکنان خلق کند. این سبک، در حال حاضر نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و در طراحی ساختمان‌های مدرن و لوکس، همچنان به کار گرفته می‌شود.

سبک مدیترانه ای در قائم شهر 024654565410

سبک مدیترانه ای

یکی از سبک‌های معماری ویلا، سبک مدیترانه است. این سبک بیشتر در مناطق ساحلی و رو به دریا ساخته می‌شود و جذابیت فوق‌العاده‌ای دارد. در این سبک، از رنگ سفید براق برای نمای خارجی استفاده می‌شود و طراحی کلی ویلاهای مدیترانه‌ای معمولاً ساده و بیضی‌شکل است. در نمای خارجی این سبک، طراحی خاصی اجرا نمی‌شود، اما با استفاده از حیاط بزرگ، استخر متوسط و گل‌کاری‌های خیره‌کننده، زیبایی بی‌نظیری به ویلاهای مدیترانه‌ای بخشیده می‌شود.

محوطه‌سازی ویلاهای مدیترانه‌ای بسیار دلنشین و زیبا است و هر بیننده‌ای را به سمت خود جذب می‌کند. اگر به ویلاهای سبک مدیترانه‌ای علاقمند هستید، باید بدانید که این سبک هم به صورت سنتی و هم به صورت مدرن قابل اجرا است و می‌توانید بسته به سلیقه خود، ویلاهای مدیترانه‌ای سنتی یا مدرن را انتخاب کنید.

 

ارسال دیدگاه