مراکز خرید قائمشهر

 • مجتمع تجاری هیراد سنتر
 • مجتمع تجاری میلاد نور

اماکن مذهبی قائم شهر

 • امام زاده ابو صالح یا پیر تکیه
 • امام زاده یوسف زهرا
 • امام زاده اسماعیل
 • امام زاده کتی
 • امام زاده محمد زرین نوا
 • امام زاده حمزه

جاهای دیدنی شهر قائمشهر

دریاچه ها و رودخانه های قائم شهر

خرید ویلا در شهر قائمشهر 

با توجه به توضیحات بالا می ‌توان پیش بینی کرد که خرید ویلا در قائمشهر یعنی خرید ویلای اختصاصی در یک شهر پیشرفته با ظرفیت رشد بالا. تغییر سبک زندگی و کسب آرامش، یکی از مهمترین مزایای خرید ویلا در قائمشهر است. با تهیه یک ویلای اختصاصی در این شهر می توانید در نزدیکی جنگل و دریا در این شهر ساکن باشید.

خرید ویلا در قائمشهر و معیارهای مهم که باید بدانید!

خرید ویلا در شمال  آرزوی اغلب افراد است ، اما با توجه به رشد صعودی قیمت املاک در این مناطق و همچنین بودجه مالی متغیر مشتریان خرید ویلا سبب شده تا هزینه بیشتری نیاز داشته باشند. گزینه خرید ویلا در قائمشهر هم شامل می شود. قیمت آپارتمان در قائمشهر و قیمت ویلا در قائمشهر هر دو بر اساس متراژ ساختمان و متراژ زیربنا و امکانات ملک تعیین می شود، اما به طور کلی، ویلاهای موجود در قائمشهر نسبت به ویلاهای لاکچری در شهرهای رامسر، نوشهر یا سرخرود ارزان‌تر هستند؛ بنابراین می ‌توانید با یک بودجه متوسط، بهترین ویلای نوساز در قائمشهر را بخرید.

نکاتی که باید در زمان خرید ویلا در قائمشهر به یاد داشته باشید

زمان خرید ویلا

از مهمترین معیارهای خرید ویلا در قائمشهر این است که فصل مناسب را برای پیدا کردن ویلای خوب تشخیص دهید.  از آنجا که خرید و فروش املاک در شمال، یک بازار پرتنش است؛ عوامل مختلفی در قیمت گذاری این بازار تاثیر دارند.

ویلا ساحلی در قائمشهر یا جنگلی ؟

وجود دریای خزر و رشته کوه البرز این فرصت را برای خریداران فراهم آورده تا بتوانند در این شهر زیبا مطابق با علاقه خود دشت به خرید ویلا بزنند. خرید ویلا با چشم انداز دریا و ویلا با چشم انداز جنگل های انبوه البرز  از  نمونه های ویلا های متنوع در این شهر زیبا است. شما می توانید بنا به بودجه خود ویلای مورد نظر خود را در قائمشهر نیز به راحتی پیدا نمایید و آینده خود و فرزندانتان را ضمانت کنید .

قائم شهر 8974561580

خرید زمین در قائمشهر یک فرصت طلایی

همه افراد به خصوص افرادی که در شهرهای بزرگ و شلوغ ساکن هستند ترجیح می‌دهند یک تکه زمین یا یک ویلا در یک منطقه دنج و ساکت برای خود داشته باشند، به همین دلیل است که  خرید زمین در قائمشهر همواره مورد توجه این افراد بوده است.

خرید زمین در قائمشهر مزایای زیادی را برای صاحب زمین به وجود می‌آورد از جمله سرمایه اولیه کم در هنگام خرید اما با بازدهی بالا . قیمت خرید زمین در قائمشهر با توجه به موقعیت جغرافیایی زمین و همچنین نوع کاربری متغیر است. به طور مثال، زمین با کاربری مسکونی نیز قیمت بالاتری به نسبت زمین با کاربری کشاورزی دارند  یا هر چه موقعیت زمین از مرکز شهر یا امکانات اصلی شهر دورتر باشد، قیمت آن کاهش خواهد داشت.

درمقابل، برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند هزینه‌های اولیه یا بودجه خرید زمین در قائمشهر را افزایش داده و تکه زمین خریداری کنند که به حومه شهر، نزدیک‌تر باشد و بتوانند در آن یک ویلای رویایی بسازند. مشتریانی که تمکن مالی خوبی داشته باشند، از عهده هزینه‌های بیشتر برمی‌آیند اما آن‌هایی که این گزینه را انتخاب می‌کنند اما پول کافی ندارند، از وام خرید زمین استفاده می‌کنند. در هر صورت، بهره‌گیری از خدمات مشاوره املاک، افرادی که تجربه کافی در این زمینه دارند، ضرورت دارد.

نکات مهم برای خرید زمین در شهر قائم شهر با هدف ساخت ویلا

اگر هدف شما از خرید زمین در قائمشهر پروژه‌های ساخت ویلا است، به چند نکته مهم باید دقت کنید از جمله:

 • برای آغاز پروژه‌های ساخت ویلا حتماً از شرکت‌های ماهر و مهندسان باتجربه کمک بگیرید.
 • برای ساخت ویلا دقت داشته باشید که زمینی را که در قائمشهر انتخاب می‌کنید از نظر مسیرهای دسترسی، هموار و مساعد باشد.
 • در خرید زمین در قائمشهر باید به دور بودن و نزدیک بودن زمین به مرکز شهر یا مراکز خرید، مدرسه و سایر امکانات رفاهی توجه داشته باشید. اگر قرار است در ویلا زندگی کنید، حتماً شرایط رفت آمد شما باید تامین شده باشد.

تمام آنچه باید برای خرید آپارتمان خوب بدانید!

خرید آپارتمان در قائمشهر کنار خرید زمین و خرید ویلا  یکی دیگر از گزینه های سرمایه گذاری بوده  که به دلیل امکانات بالای این سازه ها افراد زیادی  نیز طرفدار این گزینه می باشند.اگر در خرید اپارتمان تردیدی دارید درادامه ما به مزایای خرید آپارتمان در قائمشهر نیز می پردازیم پیس با ما همراه باشید.

مزایای خرید آپارتمان در شهر قائم شهر

 • هزینه مناسب برای خرید آپارتمان
 • امنیت بیشتر با خرید آپارتمان
 • هزینه‌های جانبی کمتر

قائم شهر 089756412352

نکاتی که قبل از خرید آپارتمان باید به آن‌ها توجه کنید!

حال که متوجه مزایای خرید آپارتمان شده اید، بهتر است نکاتی را قبل از اقدام برای خرید در نظر داشته باشید. با ما همراه باشید تا این نکات را مورد بررسی قرار دهیم.

 • انتخاب یک مشاور املاک معتبر را برای خرید آپارتمان در نظر بگیرید
 • ایمنی آپارتمان را بررسی کنید
 • قابلیت‌ها و امکانات آپارتمان را بررسی کنید
 • قدمت آپارتمان را بررسی کنید
 •  روشنی داخل آپارتمان را بررسی کنید

رهن و اجاره  ویلا در  شهر قائم شهر

رهن و اجاره ویلا در قائمشهر برای گذراندن مدت کوتاهی در یکی از خوش آب و هواترین مناطق مازندران، انتخاب اکثر مسافران و گردشگران است.  مهم‌ترین چالشی که مسافران با آن روبه‌رو هستند، پیدا کردن یک مکان اقامتی امن و دارای امکانات رفاهی برای تعطیلات کوتاه مدت است. این مسئله برای خانواده‌ها اهمیت بیشتری دارد. آن‌ها ترجیح می‌دهند اگر قرار است ویلایی را اجاره کنند، محوطه ویلا از هر نظر امنیت داشته باشد.

هزینه اجاره ویلا در قائم شهر چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین سوالات هنگام اجاره ویلا در قائمشهر دقیقاً این است که اجاره یک ویلا به ازای هر شب چقدر هزینه دارد. هزینه‌های اجاره ویلا با توجه به نوع ساختمان، امکانات و موقعیت جغرافیایی متغیر است. اجاره ویلا ساحلی  در قائمشهر ، مجهز به استخر و محوطه سازی زیباتر، قیمت بیشتری را برای اجاره ارائه می‌دهد. در مقابل، اجاره ویلا جنگلی یا اجاره ویلا کوهستانی با منظره دهکده یا روستا، هزینه‌های کمتری دارد.