6 نکته اساسی که حین خرید آپارتمان در خورشیدکلا باید بدانید.

11 بهمن 1401
0 دیدگاه
آپارتمان در خورشیدکلا 8548574894874968749684

خرید ویلا و آپارتمان در روستای خورشیدکلا یکی از انتخاب های سرمایه گذاران بازار املاک است.حال اگر هدفتان از خرید آپارتمان در خورشیدکلا اقامت و زندگی کردن میباشد؛ مستلزم به دانستن نکاتی میباشید تا در این امر بهترین انتخاب را داشته و در آرامش به زندگی در آن بپردازید. ادامه این مطلب را از دست ندهید.

1.امنیت:

مهم ترین و اصلی ترین نکته در خرید آپارتمان در نظر گرفتن امنیت آپارتمان آن میباشد که این موضوع به 2 دسته امنیت منطقه ای و امنیت ساختمانی تقسیم میشود. امنیت منطقه ای را میتوان با میزان نزدیکی آن منطقه با ادارات پلیس سنجید و یا میتوان با تحقیق از افراد آن منطقه دریافت که چقدر مورد هدف سرقت قرار گرفته است.

امنیت ساختمانی محدود به افراد آن آپارتمان میشود.قبل از اقدام به خرید از افراد ساختمان پرس و جو کنید که آیا تا به حال به فردی در ساختمان مشکوک به دزدی شده اند یا سابقه دزدی در آن ساختمان زیاد بوده است

جلوگیری از دزدی در آپارتمان ها
“برقراری امنیت ساختمان، از نکات مهم حین رهن و اجاره ویلا در خورشیدکلا”

2.همسایه ها:

وقتی اقدام به خرید آپارتمان میکنید و قرار است مدت زیادی در آنجا ساکن باشید ، وجود همسایه هایی که با آن ها در ارتباط هستید از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.اگر شاغل هستید و نیاز دارید حتما ساعاتی از روز را استراحت کنید باید واحد هایی را در نظر بگیرید که صاحب فرزندان کوچکی نباشند و سرو صدای آنها باعث از دست دادن آرامشتان نشود

3.پارکینگ:

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که دارای وسایل نقلیه هستند وجود جای پارک در نزدیکی محل زندگیشان است که در نبود پارکینگ دردسر زیادی را باید تحمل کنند. در آپارتمان ها که معمولا تعداد افراد بیشتری در یک محیط دارای ماشین هستند این دردسر خیلی بیشتر به چشم میخورد. اگر شما هم روی امنیت ماشینتان حساس هستید و وقت اینکه مدت زمان زیادی را در کوچه ها دنبال جای پارک مناسب بگردید را ندارید حتما آپارتمانی را انتخاب کنید که دارای پارکینگ اختصاصی باشد؛ حتی اگر مجبور شوید هزینه بیشتری برای آن بپردازید.

پارکینگ اختصاصی آپارتمان در خورشید کلا
“پارکینگ اختصاصی آپارتمان در خورشید کلا”

4.امتیازات جدا:

آب، برق، گاز که از مهم ترین نیاز های انسان برای زندگی در یک ملک میباشد ، نبود هرکدام مشکل جدی را در زندگی به وجود می آوردند. حال فکر کنید که شما سر وقت هزینه آن را پرداخت کرده اید اما به علت عدم پرداخت دیگر واحد ها اقدام به قطع کردن آن ها کرده و زندگی شما را مختل کنند. مشکل دیگری که در این باب به وجود می آید یکسان مصرف نکردن ساکنین میباشد ممکن است شما در مصرف آن ها صرفه جویی کنید و یا ساعاتی از روز را منزل نباشید و مصرفی نداشته باشید اما به علت مصرف بقیه مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشید پس حین انتخاب آپارتمان مورد نظرتان حتما جدا بودن این امتیازات را مورد بررسی قرار دهید.

مزایای داشتن امتیازات جدا آب، برق، گاز:

صرفه جویی و پرداخت هزینه کمتر

انشعابات برقی در اپارتمان 416416416
“انشعابات برقی جدا، روشی برای صرفه جویی در مصرف برق”

5.نورگیر بودن:

وجود پنجره های بزرگ و نوری که میتابد نعمت بزرگی است که نمیتوان با انتخاب خانه ای بدون نور از خود محروم کنید . انتخاب واحدی نورگیر علاوه بر اینکه روح و روان شما را جلا میدهد در فصول سرد سال نیز گرمای بیشتری را برایتان به ارمغان آورده و با شعله و حرارت کمتری میتوانید منزل خود را گرم کنید.

آشپزخانه نورگیر با سقف شیشه ای 6841698541641
“تابش نور خورشید و امید در آشپزخانه”

6.دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی:

اگر ماشین ندارید مهم است که منطقه ای را  در نظر بگیرید که به ایستگاه وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک باشد یا حتی به اصطلاحی تاکسی خور باشد و زمان زیادی را صرف انتظار برای وسایل نقلیه تلف نکنید.

اتوبوس قرمز رنگ در خیابان های خورشیدکلا 45665
“استفاده از حمل ونقل عمومی روشی برای کاهش آلودگی هوا”

7.مدیر ساختمان:

یکی از نکات اصولی که یک ساختمان آپارتمانی را متمایز میکند مدیریت صحیح امور آن ساختمان میباشد. انتخاب مدیر ساختمانی با وجدان و کاردان زندگی در آن ساختمان را برای همگان راحت تر میکند  و نیازی نیست شما برای هر مشکلی تنهایی اقدام به حل کردن به آن کنید پس حتما قبل از اقدام به خرید با مدیر آن ساختمان گفت و گویی داشته باشید و از مدیریت صحیح آن اطمینان حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه