این شهر خوش آب و هوا یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای شمال پایتخت پیشین کشور‌ایران، مرکز استان مازندران می باشد. این شهر پرجمعیت‌ترین و بزرگترین شهر استان مازندران و از اصلی ترین شهرهای  شمالی به‌شمار می‌رود.

همینطور یکی‌از کهن‌ترین شهرهای کشور‌ایران به حساب می‌آید. به مردم ، ساروی گفته می‌شود. شهر ساری واقع در کوهپایه‌های رشته کوه البرز دارنده دو منطقه دشتی و کوهپایه‌ای است و ارتفاع آن تا ۵۴ متر بالاتر از سطح دریا میباشد. آب و هوای شهر ساری در فصل‌تابستان معتدل و نمناک و در فصل‌زمستان نسبتاً سرد و مرطوب می باشد.

این شهر با برخورداری از کوه، جنگل و دریا معمولاً دارای آب‌وهوای معتدل و مرطوب می باشد. گرچه در مقایسه با بقیه شهرهای مازندران، این شهر هوای ملایم‌تری دارد، اما طبق آمار سال‌های اخیر، بارندگی در این شهر کم شدهاست .جمعیت غیربومی ساری کم می باشد.

نمایی از میدان و خیابان های ساری
“ساری، شهر که در دل خاطره ها می دمد”
نمای ساختمان شهرداری ساری و طبیعت سرسبز اطرافش
“خودنمایی ساختمان بلند شهرداری ساری با رنگ و بوی طبیعت شعف برانگیز”
نمایی از خیابان ها و ماشین های ساری در پاییز
“خیابان های ساری، شعایی از رنگ پریدگی در پاییز”

جاذبه های دیدنی ساری

شهر ساری، به عنوان یک مقصد سفر زیبا و منحصربه‌فرد در شمال ایران، دارای جاذبه‌های فراوانی است که شامل کوهستان‌ها، سواحل دریا، جنگل‌ها و آثار تاریخی و باستانی می‌شود. بازدید از این جاذبه‌ها در سفر شما به ساری، تجربه‌ی بی‌نظیری را به ارمغان می‌آورد. در ادامه، به برخی از جاذبه‌های دیدنی ساری اشاره خواهیم کرد:

 1. تالاب حمید آباد
 2. سد سلیمان تنگه
 3. چشمه‌های باداب سورت
 4. دریاچه الندان
 5. پارک شهید زارع
 6. دشت ناز
 7. خزرآباد (فرح‌آباد)
 8. دریاچه چورت
 9. میدان ساعت
 10. پارک ملل
 11. برج رِسکِت
 12. عمارت فاضلی
 13. خانه رَمَدانی‌ها
 14. حمام وزیری
 15. موزه کلبادی
 16. مسجدجامع شاه‌ عباسی

خرید ویلا در ساری

از جمله سرمایه‌گذاری‌هایی که در این شهر رونق پیدا کرده است، خرید ویلا در ساری می‌باشد. به دلیل داشتن جاذبه‌های دیدنی و گردشگری بسیار در کنار امکانات رفاهی برای زندگی، این شهر در حال توسعه می‌باشد. این شهر به دلیل داشتن ویلاهای متنوع و با قیمت‌های متفاوت، بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید. قیمت ویلا در ساری نسبت به سایر شهرها مناسب‌تر است و افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری هستند می‌توانند ساری را انتخاب کنند. خرید ویلا ارزان در ساری از نظر حرفه‌ای و اصولی به عنوان یک گزینه مطلوب در نظر گرفته می‌شود.

نورپردازی ویلا استخرداردرساری 416841485
“نمایی از درخشش ویلا استخردار در ساری”

خرید زمین در ساری

معمولا با هدف ساخت ویلا و ساخت آپارتمان می توانید اقدام به خرید زمین در ساری نمایید. ساری شهری در حال توسعه، به علاقمندان به ساخت و ساز این اجازه را می دهد تا با اقدام به خرید زمین برای سرمایه گذاری و داشتن ویلا و آپارتمان مورد علاقه خود به سرمایه ای کلان دست پیدا نماید. خرید زمین درواقع با شکست کمتری مواجه خواهد بود ، البته اگر ذهنیت قدرتمندی را برای سرمایه گذاری داشته باشید هرگز با شکست مواجه نخواهید شد. قیمت زمین در ساری می‌تواند به عنوان یک فاکتور حرفه‌ای و اصولی در نظر گرفته شود که با کمک مشاوری همراه و حرفه ای میتوانید زمین قیمت مناسبی را انتخاب نمایید.